Taxi Nam Định Giá Rẻ är ett taxibolag med betyget 3.3 stjärnor. Kontakta Taxi Nam Định Giá Rẻ och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Taxi Nam Định Giá Rẻ
English
Kontakta Förare
Taxi Nam Định Giá Rẻ
665 Trần Huy Liệu, Văn Miếu, TP. Nam Định, Nam Định 420000, Vietnam
Uppskatta taxipris från Nam Dinh
Serviceområde - Nam Dinh
Taxi Nam Định Giá Rẻ Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Taxi Nam Định Giá Rẻ, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Taxi Nam Định Giá Rẻ för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Taxi Nam Định Giá Rẻ handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Taxi Nam Định Giá Rẻ, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Taxi Nam Định Giá Rẻ
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Nam Dinh
Taxi Nam Định Giá Rẻs taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Taxi Nam Định Giá Rẻ?
Taxi Nam Định Giá Rẻ erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Vietnam, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Taxi Nam Định Giá Rẻ?
Taxi Nam Định Giá Rẻ har betyget 3.3 stjärnor, vilket indikerar en gemiddeld nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Taxi Nam Định Giá Rẻ?
Adressen till Taxi Nam Định Giá Rẻ är 665 Trần Huy Liệu, Văn Miếu, TP. Nam Định, Nam Định 420000, Vietnam.
Hur kan man kontakta Taxi Nam Định Giá Rẻ?
Kontakta Taxi Nam Định Giá Rẻ genom att klicka på "boka nu" här
Kan Taxi Nam Định Giá Rẻ hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Taxi Nam Định Giá Rẻ erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 790+ personer har sökt taxi i Vietnam - se till att de hittar dig.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com
Taxi Nam Định Giá Rẻ