Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Ozamiz Car Rental Services

5 (3) Ozamiz
English

Ozamiz Car Rental Services är ett taxibolag med betyget 5 stjärnor. Kontakta Ozamiz Car Rental Services och boka din resa idag!

Taxi driver
Kontakta Förare
Ozamiz Car Rental Services
X-85 bernad subdivision, Ozamiz City, 7200 Misamis Occidental, Philippines
5
(3)

Uppskatta taxipris från Ozamiz

Ozamiz
Beräkna pris

Serviceområde - Ozamiz

BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Ozamiz Car Rental Services Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Ozamiz Car Rental Services, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Ozamiz Car Rental Services för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Ozamiz Car Rental Services handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Ozamiz Car Rental Services, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Ozamiz Car Rental Services

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Ozamiz

Ozamiz Car Rental Servicess taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Ozamiz Car Rental Services?
Ozamiz Car Rental Services erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Philippines, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Ozamiz Car Rental Services?
Ozamiz Car Rental Services har betyget 5 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Ozamiz Car Rental Services?
Adressen till Ozamiz Car Rental Services är X-85 bernad subdivision, Ozamiz City, 7200 Misamis Occidental, Philippines.
Hur kan man kontakta Ozamiz Car Rental Services?
Kontakta Ozamiz Car Rental Services genom att klicka på "boka nu" här
Kan Ozamiz Car Rental Services hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Ozamiz Car Rental Services erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com
Ozamiz Car Rental Services