Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

تاکسی تلفنی جام جم

2.7 (3) Bushehr
English

تاکسی تلفنی جام جم är ett taxibolag med betyget 2.7 stjärnor. Kontakta تاکسی تلفنی جام جم och boka din resa idag!

Taxi driver
Kontakta Förare
تاکسی تلفنی جام جم
Bushehr Province, Bushehr، خيابان انقلاب، XRQJ+XWX, Iran
2.7
(3)

Uppskatta taxipris från Bushehr

Bushehr
Beräkna pris

Serviceområde - Bushehr

BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
تاکسی تلفنی جام جم Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med تاکسی تلفنی جام جم, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj تاکسی تلفنی جام جم för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
تاکسی تلفنی جام جم handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med تاکسی تلفنی جام جم, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med تاکسی تلفنی جام جم

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Bushehr

تاکسی تلفنی جام جمs taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder تاکسی تلفنی جام جم?
تاکسی تلفنی جام جم erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Iran, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för تاکسی تلفنی جام جم?
تاکسی تلفنی جام جم har betyget 2.7 stjärnor, vilket indikerar en laag nivå av kundnöjdhet.
Var ligger تاکسی تلفنی جام جم?
Adressen till تاکسی تلفنی جام جم är Bushehr Province, Bushehr، خيابان انقلاب، XRQJ+XWX, Iran.
Hur kan man kontakta تاکسی تلفنی جام جم?
Kontakta تاکسی تلفنی جام جم genom att klicka på "boka nu" här
Kan تاکسی تلفنی جام جم hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, تاکسی تلفنی جام جم erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 150+ personer har sökt taxi i Iran - se till att de hittar dig.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com
تاکسی تلفنی جام جم