Elitur Taxi är ett taxibolag med betyget 4.7 stjärnor. Kontakta Elitur Taxi och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Elitur Taxi
English
Kontakta Förare
Elitur Taxi
Aydoğdu, Hükümet Cd. No:121, 59200 Tekirdağ Merkez/Tekirdağ, Türkiye
Uppskatta taxipris från Tekirdag
Serviceområde - Tekirdag
Elitur Taxi Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Elitur Taxi, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Elitur Taxi för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Elitur Taxi handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Elitur Taxi, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Elitur Taxi
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Tekirdag
Elitur Taxis taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Elitur Taxi?
Elitur Taxi erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Turkey, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Elitur Taxi?
Elitur Taxi har betyget 4.7 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Elitur Taxi?
Adressen till Elitur Taxi är Aydoğdu, Hükümet Cd. No:121, 59200 Tekirdağ Merkez/Tekirdağ, Türkiye.
Hur kan man kontakta Elitur Taxi?
Kontakta Elitur Taxi genom att klicka på "boka nu" här
Kan Elitur Taxi hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Elitur Taxi erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com
Elitur Taxi