Taxi Federal är ett taxibolag med betyget 5 stjärnor. Kontakta Taxi Federal och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Taxi Federal
English
Kontakta Förare
Taxi Federal
R. Santa Lúcia, 184a - Vila Brasil, Barreiras - BA, 47800-515, Brazil
Uppskatta taxipris från Barreiras
Serviceområde - Barreiras
Taxi Federal Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Taxi Federal, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Taxi Federal för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Taxi Federal handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Taxi Federal, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Taxi Federal
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Barreiras
Taxi Federals taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Taxi Federal?
Taxi Federal erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Brazil, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Taxi Federal?
Taxi Federal har betyget 5 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Taxi Federal?
Adressen till Taxi Federal är R. Santa Lúcia, 184a - Vila Brasil, Barreiras - BA, 47800-515, Brazil.
Hur kan man kontakta Taxi Federal?
Kontakta Taxi Federal genom att klicka på "boka nu" här
Kan Taxi Federal hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Taxi Federal erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com
Taxi Federal