Pink Taksi Sombor är ett taxibolag med betyget 4.3 stjärnor. Kontakta Pink Taksi Sombor och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Pink Taksi Sombor
English
Uppskatta taxipris från Sombor
Serviceområde - Sombor
Pink Taksi Sombor Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Pink Taksi Sombor, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Pink Taksi Sombor för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Pink Taksi Sombor handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Pink Taksi Sombor, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Pink Taksi Sombor
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Sombor
Taksi Prevoz Vlada Zdravkovic Pr Sombor, Ivana Mazuranica 35Dimitrije Petrovic Pr, Taksi Prevoz, Sombor, Ive Lole Ribara 4Taxi Nandor Nikolic Preduzetnik SomborGradski TaxiDragan Roknic Pr, Taxi Prevoz SomborMilan Maricic Pr, Taksi Prevoz, SomborLadislav Saloki Pr, Taxi Prevoz, Sombor, Alekse Santica 9/4Taxi Peric
Pink Taksi Sombors taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Pink Taksi Sombor?
Pink Taksi Sombor erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Serbia, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Pink Taksi Sombor?
Pink Taksi Sombor har betyget 4.3 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Pink Taksi Sombor?
Adressen till Pink Taksi Sombor är Njegoševa 11, Sombor, Serbia.
Hur kan man kontakta Pink Taksi Sombor?
Kontakta Pink Taksi Sombor genom att klicka på "boka nu" här
Kan Pink Taksi Sombor hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Pink Taksi Sombor erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com
Pink Taksi Sombor📞 -