Mnogo Taksi är ett taxibolag med betyget 0 stjärnor. Kontakta Mnogo Taksi och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Mnogo Taksi
English
Kontakta Förare
Mnogo Taksi
1/25, Astrakhanskaya Ulitsa, Тамбов, Tambov, Tambov Oblast, Russia, 392002
Uppskatta taxipris från Tambov
Serviceområde - Tambov
Mnogo Taksi Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Mnogo Taksi, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Mnogo Taksi för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Mnogo Taksi handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Mnogo Taksi, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Mnogo Taksi
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Tambov
Mnogo Taksis taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Mnogo Taksi?
Mnogo Taksi erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Russia, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Mnogo Taksi?
Mnogo Taksi har betyget 0 stjärnor, vilket indikerar en laag nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Mnogo Taksi?
Adressen till Mnogo Taksi är 1/25, Astrakhanskaya Ulitsa, Тамбов, Tambov, Tambov Oblast, Russia, 392002.
Hur kan man kontakta Mnogo Taksi?
Kontakta Mnogo Taksi genom att klicka på "boka nu" här
Kan Mnogo Taksi hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Mnogo Taksi erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com
Mnogo Taksi