Kenzi Menara Palace är ett taxibolag med betyget 4.4 stjärnor. Kontakta Kenzi Menara Palace och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Kenzi Menara Palace
English
Kontakta Förare
Kenzi Menara Palace
Zone de l’Agdal, Bd Mohamed VI, Marrakesh 40000, Morocco
Uppskatta taxipris från Kenzi Menara Palace All Inclusive Premium
Serviceområde - Kenzi Menara Palace All Inclusive Premium
Kenzi Menara Palace Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Kenzi Menara Palace, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Kenzi Menara Palace för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Kenzi Menara Palace handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Kenzi Menara Palace, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Kenzi Menara Palace
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Kenzi Menara Palace All Inclusive Premium
Kenzi Menara Palaces taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Kenzi Menara Palace?
Kenzi Menara Palace erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Morocco, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Kenzi Menara Palace?
Kenzi Menara Palace har betyget 4.4 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Kenzi Menara Palace?
Adressen till Kenzi Menara Palace är Zone de l’Agdal, Bd Mohamed VI, Marrakesh 40000, Morocco.
Hur kan man kontakta Kenzi Menara Palace?
Kontakta Kenzi Menara Palace genom att klicka på "boka nu" här
Kan Kenzi Menara Palace hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Kenzi Menara Palace erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com