Taxi Mai Linh Hải Phòng är ett taxibolag med betyget 3 stjärnor. Kontakta Taxi Mai Linh Hải Phòng och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Taxi Mai Linh Hải Phòng
English
Kontakta Förare
Taxi Mai Linh Hải Phòng
Số 36 Lô LK6, Khu đô thị ven sông Lạch Tray, Lê Chân, Hải Phòng, Vietnam
Uppskatta taxipris från Haiphong
Serviceområde - Haiphong
Taxi Mai Linh Hải Phòng Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Taxi Mai Linh Hải Phòng, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Taxi Mai Linh Hải Phòng för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Taxi Mai Linh Hải Phòng handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Taxi Mai Linh Hải Phòng, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Taxi Mai Linh Hải Phòng
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Haiphong
Taxi Mai Linh Hải Phòngs taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Taxi Mai Linh Hải Phòng?
Taxi Mai Linh Hải Phòng erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Viet Nam, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Taxi Mai Linh Hải Phòng?
Taxi Mai Linh Hải Phòng har betyget 3 stjärnor, vilket indikerar en gemiddeld nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Taxi Mai Linh Hải Phòng?
Adressen till Taxi Mai Linh Hải Phòng är Số 36 Lô LK6, Khu đô thị ven sông Lạch Tray, Lê Chân, Hải Phòng, Vietnam.
Hur kan man kontakta Taxi Mai Linh Hải Phòng?
Kontakta Taxi Mai Linh Hải Phòng genom att klicka på "boka nu" här
Kan Taxi Mai Linh Hải Phòng hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Taxi Mai Linh Hải Phòng erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com
Taxi Mai Linh Hải Phòng