Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Bilal Travel Mansehra

3.7 (382) Mansehra
English

Bilal Travel Mansehra är ett taxibolag med betyget 3.7 stjärnor. Kontakta Bilal Travel Mansehra och boka din resa idag!

Taxi driver
Kontakta Förare
Bilal Travel Mansehra
86W2+5PQ, Mansehra, Pakistan
3.7
(382)

Uppskatta taxipris från Mansehra

Mansehra
Beräkna pris

Serviceområde - Mansehra

BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Bilal Travel Mansehra Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Bilal Travel Mansehra, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Bilal Travel Mansehra för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Bilal Travel Mansehra handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Bilal Travel Mansehra, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Bilal Travel Mansehra

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Mansehra

Bilal Travel Mansehras taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Bilal Travel Mansehra?
Bilal Travel Mansehra erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Pakistan, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Bilal Travel Mansehra?
Bilal Travel Mansehra har betyget 3.7 stjärnor, vilket indikerar en gemiddeld nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Bilal Travel Mansehra?
Adressen till Bilal Travel Mansehra är 86W2+5PQ, Mansehra, Pakistan.
Hur kan man kontakta Bilal Travel Mansehra?
Kontakta Bilal Travel Mansehra genom att klicka på "boka nu" här
Kan Bilal Travel Mansehra hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Bilal Travel Mansehra erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 1,000+ personer har sökt taxi i Pakistan - se till att de hittar dig.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com
Bilal Travel Mansehra💬📞 +92 997 305287