Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Rizanshi Park Hotel Parking Lot

4.5 (13) Rizzan Sea Park Tancha Bay O
English

Rizanshi Park Hotel Parking Lot är ett taxibolag med betyget 4.5 stjärnor. Kontakta Rizanshi Park Hotel Parking Lot och boka din resa idag!

Taxi driver
Kontakta Förare
Rizanshi Park Hotel Parking Lot
Tancha, Onna, Kunigami District, Okinawa 904-0412, Japan
4.5
(13)

Uppskatta taxipris från Rizzan Sea Park Tancha Bay O

Rizzan Sea Park Tancha Bay O
Beräkna pris

Serviceområde - Rizzan Sea Park Tancha Bay O

BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Rizanshi Park Hotel Parking Lot Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Rizanshi Park Hotel Parking Lot, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Rizanshi Park Hotel Parking Lot för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Rizanshi Park Hotel Parking Lot handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Rizanshi Park Hotel Parking Lot, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Rizanshi Park Hotel Parking Lot

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Rizzan Sea Park Tancha Bay O

Rizanshi Park Hotel Parking Lots taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Rizanshi Park Hotel Parking Lot?
Rizanshi Park Hotel Parking Lot erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Japan, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Rizanshi Park Hotel Parking Lot?
Rizanshi Park Hotel Parking Lot har betyget 4.5 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Rizanshi Park Hotel Parking Lot?
Adressen till Rizanshi Park Hotel Parking Lot är Tancha, Onna, Kunigami District, Okinawa 904-0412, Japan.
Hur kan man kontakta Rizanshi Park Hotel Parking Lot?
Kontakta Rizanshi Park Hotel Parking Lot genom att klicka på "boka nu" här
Kan Rizanshi Park Hotel Parking Lot hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Rizanshi Park Hotel Parking Lot erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 46,500+ personer har sökt taxi i Japan - se till att de hittar dig.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com
Rizanshi Park Hotel Parking Lot