Faruk Rent A Car Chittagong är ett taxibolag med betyget 4.9 stjärnor. Kontakta Faruk Rent A Car Chittagong och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Faruk Rent A Car Chittagong
English
Kontakta Förare
Faruk Rent A Car Chittagong
Dampara Line 14,15 Near National hospital Dampara Line 14,15 Chittagong Bangladesh Chittagong Bangladesh, চট্টগ্রাম 4000, Bangladesh
Uppskatta taxipris från Chattogram
Serviceområde - Chattogram
Faruk Rent A Car Chittagong Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Faruk Rent A Car Chittagong, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Faruk Rent A Car Chittagong för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Faruk Rent A Car Chittagong handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Faruk Rent A Car Chittagong, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Faruk Rent A Car Chittagong
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Chattogram
Faruk Rent A Car Chittagongs taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Faruk Rent A Car Chittagong?
Faruk Rent A Car Chittagong erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Bangladesh, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Faruk Rent A Car Chittagong?
Faruk Rent A Car Chittagong har betyget 4.9 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Faruk Rent A Car Chittagong?
Adressen till Faruk Rent A Car Chittagong är Dampara Line 14,15 Near National hospital Dampara Line 14,15 Chittagong Bangladesh Chittagong Bangladesh, চট্টগ্রাম 4000, Bangladesh.
Hur kan man kontakta Faruk Rent A Car Chittagong?
Kontakta Faruk Rent A Car Chittagong genom att klicka på "boka nu" här
Kan Faruk Rent A Car Chittagong hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Faruk Rent A Car Chittagong erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 50+ personer har sökt taxi i Bangladesh - se till att de hittar dig.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com
Faruk Rent A Car Chittagong