Friends Call Taxi Services är ett taxibolag med betyget 4.9 stjärnor. Kontakta Friends Call Taxi Services och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Friends Call Taxi Services
English
Kontakta Förare
Friends Call Taxi Services
42, 45, 2nd St, Anjugam Nagar, West Jafferkhanpet, Chennai, Tamil Nadu 600083, India
Uppskatta taxipris från Valasaravakkam
Serviceområde - Valasaravakkam
Friends Call Taxi Services Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Friends Call Taxi Services, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Friends Call Taxi Services för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Friends Call Taxi Services handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Friends Call Taxi Services, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Friends Call Taxi Services
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Valasaravakkam
Friends Call Taxi Servicess taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Friends Call Taxi Services?
Friends Call Taxi Services erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt India, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Friends Call Taxi Services?
Friends Call Taxi Services har betyget 4.9 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Friends Call Taxi Services?
Adressen till Friends Call Taxi Services är 42, 45, 2nd St, Anjugam Nagar, West Jafferkhanpet, Chennai, Tamil Nadu 600083, India.
Hur kan man kontakta Friends Call Taxi Services?
Kontakta Friends Call Taxi Services genom att klicka på "boka nu" här
Kan Friends Call Taxi Services hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Friends Call Taxi Services erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com
Friends Call Taxi Services