Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Taxi Mita Olajic Pr Kikinda

2.8 (4) Kikinda
English

Taxi Mita Olajic Pr Kikinda är ett taxibolag med betyget 2.8 stjärnor. Kontakta Taxi Mita Olajic Pr Kikinda och boka din resa idag!

Taxi driver
Kontakta Förare
Taxi Mita Olajic Pr Kikinda
171 Marka Kraljevića, 23300, Kikinda, Severno-banatski okrug, Serbia
2.8
(4)

Uppskatta taxipris från Kikinda

Kikinda
Beräkna pris

Serviceområde - Kikinda

BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Taxi Mita Olajic Pr Kikinda Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Taxi Mita Olajic Pr Kikinda, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Taxi Mita Olajic Pr Kikinda för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Taxi Mita Olajic Pr Kikinda handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Taxi Mita Olajic Pr Kikinda, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Taxi Mita Olajic Pr Kikinda

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Kikinda

Taxi Mita Olajic Pr Kikindas taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Taxi Mita Olajic Pr Kikinda?
Taxi Mita Olajic Pr Kikinda erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Serbia, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Taxi Mita Olajic Pr Kikinda?
Taxi Mita Olajic Pr Kikinda har betyget 2.8 stjärnor, vilket indikerar en laag nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Taxi Mita Olajic Pr Kikinda?
Adressen till Taxi Mita Olajic Pr Kikinda är 171 Marka Kraljevića, 23300, Kikinda, Severno-banatski okrug, Serbia.
Hur kan man kontakta Taxi Mita Olajic Pr Kikinda?
Kontakta Taxi Mita Olajic Pr Kikinda genom att klicka på "boka nu" här
Kan Taxi Mita Olajic Pr Kikinda hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Taxi Mita Olajic Pr Kikinda erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com
Taxi Mita Olajic Pr Kikinda📞 -