Gunes Taxi är ett taxibolag med betyget 4.6 stjärnor. Kontakta Gunes Taxi och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Gunes Taxi
English
Kontakta Förare
Gunes Taxi
Orduyeri, 190. Cd. Pk:74200, 74100 Bartın Merkez/Bartın, Türkiye
Uppskatta taxipris från Bartin
Serviceområde - Bartin
Gunes Taxi Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Gunes Taxi, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Gunes Taxi för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Gunes Taxi handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Gunes Taxi, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Gunes Taxi
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Bartin
Gunes Taxis taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Gunes Taxi?
Gunes Taxi erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Turkey, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Gunes Taxi?
Gunes Taxi har betyget 4.6 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Gunes Taxi?
Adressen till Gunes Taxi är Orduyeri, 190. Cd. Pk:74200, 74100 Bartın Merkez/Bartın, Türkiye.
Hur kan man kontakta Gunes Taxi?
Kontakta Gunes Taxi genom att klicka på "boka nu" här
Kan Gunes Taxi hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Gunes Taxi erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com
Gunes Taxi