Citi Cab är ett taxibolag med betyget 2.9 stjärnor. Kontakta Citi Cab och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Citi Cab
English
Kontakta Förare
Citi Cab
260 Myrtle Ave, Neptune City, NJ 07753, United States
Uppskatta taxipris från Cape May Court House
Serviceområde - Cape May Court House
Citi Cab Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Citi Cab, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Citi Cab för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Citi Cab handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Citi Cab, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Citi Cab
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Cape May Court House
Citi Cabs taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Citi Cab?
Citi Cab erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt United States, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Citi Cab?
Citi Cab har betyget 2.9 stjärnor, vilket indikerar en laag nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Citi Cab?
Adressen till Citi Cab är 260 Myrtle Ave, Neptune City, NJ 07753, United States.
Hur kan man kontakta Citi Cab?
Kontakta Citi Cab genom att klicka på "boka nu" här
Kan Citi Cab hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Citi Cab erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 3,800+ personer har sökt taxi i United States - se till att de hittar dig.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com
Citi Cab