Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Jfk Airport Car Services

3 (2) John F Kennedy International Airport
English

Jfk Airport Car Services är ett taxibolag med betyget 3 stjärnor. Kontakta Jfk Airport Car Services och boka din resa idag!

Taxi driver
Kontakta Förare
Jfk Airport Car Services
Federal Cir, Queens, NY 11430, United States
3
(2)

Uppskatta taxipris från John F Kennedy International Airport

John F Kennedy International Airport
Beräkna pris

Serviceområde - John F Kennedy International Airport

BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Jfk Airport Car Services Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Jfk Airport Car Services, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Jfk Airport Car Services för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Jfk Airport Car Services handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Jfk Airport Car Services, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Jfk Airport Car Services

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i John F Kennedy International Airport

Jfk Airport Car Servicess taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Jfk Airport Car Services?
Jfk Airport Car Services erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt United States, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Jfk Airport Car Services?
Jfk Airport Car Services har betyget 3 stjärnor, vilket indikerar en gemiddeld nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Jfk Airport Car Services?
Adressen till Jfk Airport Car Services är Federal Cir, Queens, NY 11430, United States.
Hur kan man kontakta Jfk Airport Car Services?
Kontakta Jfk Airport Car Services genom att klicka på "boka nu" här
Kan Jfk Airport Car Services hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Jfk Airport Car Services erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 3,800+ personer har sökt taxi i United States - se till att de hittar dig.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com
Jfk Airport Car Services