Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Taksopark Yandeks.taksi Kazavto

Almaty International Airport
English

Taksopark Yandeks.taksi Kazavto är ett taxibolag med betyget 0 stjärnor. Kontakta Taksopark Yandeks.taksi Kazavto och boka din resa idag!

Taxi driver
Kontakta Förare
Taksopark Yandeks.taksi Kazavto
Норильская 41, Almaty 050039, Kazakhstan

Uppskatta taxipris från Almaty International Airport

Almaty International Airport
Beräkna pris

Serviceområde - Almaty International Airport

BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Taksopark Yandeks.taksi Kazavto Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Taksopark Yandeks.taksi Kazavto, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Taksopark Yandeks.taksi Kazavto för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Taksopark Yandeks.taksi Kazavto handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Taksopark Yandeks.taksi Kazavto, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Taksopark Yandeks.taksi Kazavto

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Almaty International Airport

Taksopark Yandeks.taksi Kazavtos taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Taksopark Yandeks.taksi Kazavto?
Taksopark Yandeks.taksi Kazavto erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Kazakhstan, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Taksopark Yandeks.taksi Kazavto?
Taksopark Yandeks.taksi Kazavto har betyget 0 stjärnor, vilket indikerar en laag nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Taksopark Yandeks.taksi Kazavto?
Adressen till Taksopark Yandeks.taksi Kazavto är Норильская 41, Almaty 050039, Kazakhstan.
Hur kan man kontakta Taksopark Yandeks.taksi Kazavto?
Kontakta Taksopark Yandeks.taksi Kazavto genom att klicka på "boka nu" här
Kan Taksopark Yandeks.taksi Kazavto hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Taksopark Yandeks.taksi Kazavto erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 160+ personer har sökt taxi i Almaty International Airport - se till att de hittar dig.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com
Taksopark Yandeks.taksi Kazavto