Eget Limo är ett taxibolag med betyget 5 stjärnor. Kontakta Eget Limo och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Eget Limo
English
Kontakta Förare
Eget Limo
Eget Limo Impz, Near Sports City Lakeside Tower D 1410 - Dubai - United Arab Emirates
Uppskatta taxipris från Abidos Hotel Apartment Dubailand
Serviceområde - Abidos Hotel Apartment Dubailand
Eget Limo Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Eget Limo, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Eget Limo för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Eget Limo handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Eget Limo, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Eget Limo
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Abidos Hotel Apartment Dubailand
Eget Limos taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Eget Limo?
Eget Limo erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt United Arab Emirates, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Eget Limo?
Eget Limo har betyget 5 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Eget Limo?
Adressen till Eget Limo är Eget Limo Impz, Near Sports City Lakeside Tower D 1410 - Dubai - United Arab Emirates.
Hur kan man kontakta Eget Limo?
Kontakta Eget Limo genom att klicka på "boka nu" här
Kan Eget Limo hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Eget Limo erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com
Eget Limo