Dragon Cab är ett taxibolag med betyget 0 stjärnor. Kontakta Dragon Cab och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Dragon Cab
English
Kontakta Förare
Dragon Cab
44 Pajo, Project 2, Lungsod Quezon, 1100 Kalakhang Maynila, Philippines
Uppskatta taxipris från Cubao
Serviceområde - Cubao
Dragon Cab Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Dragon Cab, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Dragon Cab för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Dragon Cab handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Dragon Cab, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Dragon Cab
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Cubao
Dragon Cabs taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Dragon Cab?
Dragon Cab erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Philippines, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Dragon Cab?
Dragon Cab har betyget 0 stjärnor, vilket indikerar en laag nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Dragon Cab?
Adressen till Dragon Cab är 44 Pajo, Project 2, Lungsod Quezon, 1100 Kalakhang Maynila, Philippines.
Hur kan man kontakta Dragon Cab?
Kontakta Dragon Cab genom att klicka på "boka nu" här
Kan Dragon Cab hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Dragon Cab erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 100+ personer har sökt taxi i Cubao - se till att de hittar dig.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com
Dragon Cab