Pt. Bhineka Taxi är ett taxibolag med betyget 4.5 stjärnor. Kontakta Pt. Bhineka Taxi och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Pt. Bhineka Taxi
English
Kontakta Förare
Pt. Bhineka Taxi
7H62+6XP, Jl. Jendral Ahmad Yani Terminal, Kecapi, Kec. Harjamukti, Kota Cirebon, Jawa Barat 45142, Indonesia
Uppskatta taxipris från Cirebon
Serviceområde - Cirebon
Pt. Bhineka Taxi Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Pt. Bhineka Taxi, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Pt. Bhineka Taxi för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Pt. Bhineka Taxi handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Pt. Bhineka Taxi, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Pt. Bhineka Taxi
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Cirebon
Pt. Bhineka Taxis taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Pt. Bhineka Taxi?
Pt. Bhineka Taxi erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Indonesia, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Pt. Bhineka Taxi?
Pt. Bhineka Taxi har betyget 4.5 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Pt. Bhineka Taxi?
Adressen till Pt. Bhineka Taxi är 7H62+6XP, Jl. Jendral Ahmad Yani Terminal, Kecapi, Kec. Harjamukti, Kota Cirebon, Jawa Barat 45142, Indonesia.
Hur kan man kontakta Pt. Bhineka Taxi?
Kontakta Pt. Bhineka Taxi genom att klicka på "boka nu" här
Kan Pt. Bhineka Taxi hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Pt. Bhineka Taxi erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com